Sohbet Odaları

Sohbet Odaları, Sohbet Odası, Kızlarla Sohbet Odası, Kadınlarla Sohbet Odası, istanbul Sohbet Odası, Ankara Sohbet Odası, izmir Sohbet Odası, Konya Sohbet Odası, Antalya Sohbet Odası, Adana Sohbet Odası

Papatya Sohbet

Papatya Sohbet Papatya Sohbet Odaları, Seviyeli arkadaşlığın ve dostluğun kurulduğu şirin bir yerdir. Chat sitemizde olan biteni sizlere Forum sayfamızdan aktarmaya çalışıyoruz. Yazı olarak uzun bir anlatımda bulunmak istesekde, zaman sorunu..

7/24 Sohbet

7/24 Sohbet Merhaba Chat serverler. Başlığımızı gördükten sonra sevinciniz iki kat arttı. Bunu hisedebiliyoruz. 7/24 Sohbet odaları, artık kullanıma açmış bulunuyoruz. Her geçen gün kullanıcı sayısını artıran. Sohbet chat Sitemiz,..

Yeni Doğuş Sohbet

Yeni Doğuş Sohbet Yeni yepyeni chat odalarında buluşmanın sevinciyle güne başladık. Global kanalların yenilenmesiyle size Yeni Doğuş Sohbet başlığı altında seslenmek istedik. Sistem üzerinde süper gelişmeler var, bu gelişmelerin chat odalarına..

Takım Ekle

Takım Eklemek Merhaba Svgili chat severler, bugün sizlerle paylaşacağımız olay kullanıcılarımız ile yöneticeler. Devamlı sorduğu bir sorunun cevabını açıklamak olucaktır. Takım Ekle Heran sohbet sunucunda takılan arkadaşlarımız ek eglence olarak..

Haftasonu Sohbetleri

Haftasonu Sohbetleri Bugün başlığımız bu arkadaşlar. Haftasonu Sohbetleri günlerinde insanların bitkin ve yorgun olduğunu tahmin etmek zor değildir. Birde sitresli bir iş yaşantınız, yoğun geçen bir yaşamınız varsa, hayat oldukça..

Chanserv Komutları

Chanserv Komutları Chanserv komutları, iRC dünyasında kullanılan komut code dizisinden yalnızca birtanesidir. Chanserv Komutları Nelerdir.? Nerelerde Kullanılır.? Chanserv Nedir.? Kanal nasıl kayıt yapılır.? Kayıtlı Kanalı nasıl Droplarız, gibi soruların cevaplarını..

Tekno Sohbet

Tekno Sohbet, sohbet siteleri aracılıgı ile teknolojinin gelişmesi, daha büyük projelere imza atma zamanı gelmiştir. Sohbet odalarına giriş nasıl olur, tekno sohbet siteleri neler yapıyor. Teknolojinin bize sağladığı kolaylıklar..

Mutlu Sohbet Siteleri

Mutlu Sohbet Siteleri, bunu hemen yanlış alamayın arkadaşlar. Mutluluk hormonu salgılamıyor, yani insanın içinde bulunan serotonin salgılamasına sadece izin verdiriyor. Bunu anlamak, arasındaki farkı ayırt etmek çok önemlidir. Mutlu olmak..

Hasret Sohbet

Hasret Sohbet Sevgili Sohbet Severler Bu yazımızı Okudugunuza Göre Sizlerde Google Amcaya "Hasret Sohbet" Yazıp ilk Sayfadaki Bizim sitemize Giriş Yaptınız. Sitemize Hoşgeldiniz Arkadaşlık ve Dostluğun Önemi Taşıyan Hasret Chat..

Nickserv Komutları iRC

Merhaba Sevgili iRC tutkunları, buğün yine miRC harici sadece manuel kullanabiliceğiniz Nickserv komutlarına deyinmek istiyorum. Nickserv Komutları iRC server öğrenelim, Anlamlarını Komutları Örnekleriyle Sizlere Sunucağımız yazıda Detayları Bulabiliceksiniz... Nickserv Nickserv'in iRc'de..

Gönül hissetmezse kulak duymuş neylesin, kalp sevmedikçe el dokunmuş neylesin. 3. Aradığın seni arayandır.